PoprzedniNastępny

Przeprowadź pełną diagnozę
gotowości szkolnej dziecka
z Dniem Smyka!

 • kryteria oceny
 • ocena gotowości szkolnej pięcio i sześciolatków
 • wszystkie niezbędne materiały
  do diagnozy postępów edukacyjnych dziecka

Infolinia 0 801 700 102 (wyłącznie z telefonów stacjonarnych), 41 366 57 91 (z telefonów komórkowych, opłata wg stawek operatora)

Generator stron

Generator stron

Opis modułu

Moduł kreatora strony internetowej dla przedszkola użytkującego system Dzień Smyka jest bardzo prosty i łatwy w obsłudze. Rozbudowana funkcjonalność oraz intuicyjna obsługa modułu pozwala na stworzenie strony internetowej od podstaw nawet osobom, które nie posiadają doświadczenia ani umiejętności budowania takich stron.

Dzięki możliwości zarządzania stroną użytkownik może na każdym etapie edytować i dopasowywać ostateczny wygląd strony do swoich wymagań.

Stworzenie strony internetowej nie zajmuje mu więcej niż 5 minut!

Generator stron

Aby skorzystać z modułu tworzenia strony internetowej placówki trzeba tylko być użytkownikiem systemu Dzień Smyka, mieć dostęp do Internetu i odrobinę chęci na odświeżenie wizerunku przedszkola.

Dzięki stronie www rodzice widzą wszystkie wydarzenia z życia swoich dzieci, mogą zobaczyć jadłospis na dany dzień oraz dowiedzieć się o planowanych wycieczkach lub innych wydarzeniach organizowanych przez przedszkole. Widzą również plan zajęć na dany dzień, dzięki czemu są na bieżąco poinformowani o tym, co w danej chwili robią ich pociechy.

Dyrekcja ma za darmo profesjonalną stronę internetową, na której może zamieszczać nie tylko informacje dotyczące dzieci , ale również aktualne dokumenty i pliki do pobrania.

Kreator strony www to świetne narzędzie ułatwiające nie tylko pracę dyrekcji oraz kadrze placówki, ale również oszczędność i wygoda. Większość danych widocznych na stronie placówki jest pobierana z systemu, co ogranicza czas na mozolne uzupełnianie zawartości strony.

Dyrektor sam podejmuje decyzję które dane zawarte w systemie mogą być pokazane na stronie internetowej placówki, dzięki czemu znika problem wypełniania i dodawania zdjęć, informacji , komunikatów podwójnie! Wszystko wprowadzane jest raz i wyświetlane bezpośrednio na stronie www.

Zalety

Kreator strony www w systemie Dzień Smyka daje:

 • oszczędność czasu i pieniędzy, dyrekcja dostaje stronę www za darmo!
 • profesjonalną prezentację przedszkola w wirtualnym świecie
 • łatwą i intuicyjną obsługę
 • kilka szablonów do wyboru
 • możliwość bieżącego informowania rodzica o tym co robi jego dziecko
 • prestiż dla przedszkola
 • możliwość ciągłej edycji i zarządzania stroną bez dodatkowych opłat

PawełOjciec dwójki przedszkolaków

Gdziekolwiek bym nie był, jestem w stałym kontakcie z przedszkolem. Dzień Smyka to idealne rozwiązanie! Mogę na bieżąco kontrolować postępy moich dzieci, zapisywać je na dodatkowe zajęcia i sprawdzać, czy jedzą posiłki.

AnnaNauczycielka w przedszkolu

Myślałam, że elektroniczny system edukacyjny w przedszkolu, czyli edziennik tylko dołoży mi pracy. Jednak nie! Dzień Smyka pozwala mi na uporządkowanie moich obowiązków i trzymanie całej dokumentacji w jednym miejscu. Skończyłam z papierkową robotą i mam więcej czasu dla siebie. Dobra robota!

TadeuszDyrektor przedszkola

Po długich poszukiwaniach znaleźliśmy system edukacyjny miarę XXI wieku! Po pierwsze, nie musieliśmy płacić za jego użytkowanie przez pierwsze pół roku. Po drugie, dzięki Dniu Smyka przedszkole funkcjonuje sprawniej, a rodzice są informowani o wszystkim na bieżąco. Są zachwyceni podobnie zresztą jak nauczyciele. Ten system to najlepsze, co mogło się przydarzyć mojemu przedszkolu. Dzień Smyka - z pełną odpowiedzialnością polecam!

MariaMama czteroletniej Małgosi

Bardzo cieszy mnie obecność Dnia Smyka w przedszkolu mojej córki. Małgosia ze względu na swoją chorobę musi ściśle przestrzegać określonej diety, a alergia na nabiał nie pozwala jej jeść ani pić niektórych rzeczy. Podoba mi się, że Dzień Smyka pozwala mi stale kontrolować, co dziecko je i czy przypadkiem jakiś posiłek nie jest dla niego niebezpieczny. Dzięki!

PiotrWychowawca grupy przedszkolnej

Wreszcie nie muszę spędzać wielu godzin na diagnozowaniu gotowości szkolnej każdego dziecka. Sterta papierów i niepotrzebnie marnowany czas. Z Dniem Smyka przeprowadzenie obserwacji dziecka jest proste i szybkie. Bardzo dobre rozwiązanie.

Zapoznaj się z naszą wyjątkową ofertą i przetestuj Dzień Smyka już dziś!
Aby otrzymać bezpłatną wersję prezentacyjną systemu, zarejestruj się na naszej stronie internetowej.
Zobacz, jakie korzyści Dzień Smyka przyniesie Twojemu przedszkolu!Grupa MAC S.A. JUKA Wydawnictwo MAC Edukacja Nasze Oceny PRIMO Edukacyjny Plac Zabaw

Szybki kontakt

Grupa MAC S.A.
25-561 Kielce
ul. Witosa 76
INFOLINIA:
801 700 102
(wyłącznie z telefonów stacjonarnych)
41 366 57 91
(z telefonów komórkowych, opłata wg stawek operatora)

Grupa MAC S.A.
Copyright and All Rights Reserved © 2012 Grupa MAC S.A. • Elektroniczny dziennik – arkusz organizacyjny zajęć przedszkola
BEZPIECZEŃSTWO
1.
Zachowanie selektywności dostępu do danych – rodzic ma dostęp tylko do informacji o swoim dziecku, co rozwiązuje problem z przeglądaniem wersji papierowej,
2.
Automatyczne wylogowanie użytkownika po dłuższym braku aktywności w systemie,
3.
Historia przeprowadzonych operacji w systemie
4.
Użytkownicy mają dostęp tylko i wyłącznie do swoich danych
5.
Każde przedszkole posiada osobną i niezależną bazę danych
6.
Zastosowanie certyfikatu SSL
7.
Przeprowadzanie archiwizacji danych systemu - (1 raz w ciągu dnia)
8.
Kontrola nad wprowadzanymi danymi do bazydanych przez sumy kontrolne
np. wprowadzanie ocen
9.
Zabezpieczenie danych przed zniszczeniem, uszkodzeniem lub utratą, (regularne kopie bezpieczeństwa bazy danych),
Przed zakończeniem roku szkolnego dane mogą zostać zapisane na trwałym nośniku uprzednio wyeksportowanego pliku XML z danymi.
Prezentacja systemu Dzień Smyka
Jak wdrożyć system Dzień Smyka?
Jak wdrożyć system Dzień Smyka w Twoim przedszkolu?

To prostsze niż myślisz!
1.
Skontaktuj się z jednym z naszych konsultantów lub wypełnij formularz rejestracyjny na stronie internetowej www.dziensmyka.pl.
2.
Podpisz umowę na wdrożenie systemu Dzień Smyka w Twoim przedszkolu.
3.
Na wskazany adres e-mail otrzymasz login i hasło dostępu do systemu. Będą to dane dla dyrektora przedszkola czyli Super Administratora.
4.
Zaloguj się do systemu i wprowadź dane swojego przedszkola. Dzień Smyka sam podpowie Ci,
jak szybko i łatwo zarejestrować Twoje przedszkole.
5.
Po wprowadzeniu wszystkich informacji wygeneruj loginy i hasła dla wszystkich użytkowników systemu.
6.
Gratulacje! Możesz już rozpocząć pracę z systemem Dzień Smyka.
WYMAGANIE SYSTEMOWE
Aby korzystać z systemu Nasze Oceny potrzeby jest jedynie komputer z dostępem do Internetu - nie jest wymagana instalacja żadnego dodatkowego sprzętu ani oprogramowania. Wystarczy tylko aktualna wersja jednej z popularnych przeglądarek internetowych.
1.
Dostęp do Internetu
3.
Minimalna rozdzielczość monitora: 1024 x 768
4.
Adobe Reader 7.0 lub nowszy [pobierz]
(konieczny do wydruku dokumentów systemu Nasze Oceny - arkusze ocen, świadectwa, itp.)
5.
Włączona obsługa JavaScript